Zmena počtu osôb v byte

Akútna porucha?

Vlastníci bytov sú podľa § 11 ods. 9 zákona č. 182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov v znení neskorších predpisov  povinní v  záujme presného ekonomického vyúčtovania prevádzky a výpočtu a vyúčtovania zálohových platieb oznámiť správcovi akékoľvek relevantné zmeny a to bez zbytočného odkladu, najneskôr však do 10 dní. Nahlasuje sa pobyt presahujúci jeden mesiac.

Vyplňte prosím potrebné údaje a my Vám pripravíme požadované vyhlásenie, ktoré si po dohode môžete osobne vyzdvihnúť.

Osobné údaje, ktoré nám poskytnete vyplnením tohto formulára, budú použité výlučne na spracovanie vašej požiadavky. Za žiadnych okoľností nebudú použité na reklamné účely ani poskytnuté tretím stranám.

Zmena počtu osôb v byte

Potrebujete žiadosť alebo potvrdenie?

Vyplňte ho priamo z domu.